Domů > Webináře > Podpora při vzdělávání dětí, žáků s LMP
Webinář

Podpora při vzdělávání dětí, žáků s LMP

Vysílali jsme 5. 5. 2020 13:00–14:00
Lektoři
PaedDr. Petr Petráš, PaedDr. Petr Hanák Ph.D.
Záznam webináře
3237x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

V rámci webináře budou účastníci z řad pedagogů seznámeni nejen s aktuálními informacemi souvisejícími se vzděláváním žáků s LMP (aktuální legislativa), ale také s modelovou kazuistikou ze vzdělávání žáka s LMP v základní škole. Lektoři: PaedDr. Petr Petráš, PaedDr. Petr Hanák Ph.D.

V rámci webináře budou účastníci z řad pedagogů seznámeni nejen s aktuálními informacemi souvisejícími se vzděláváním žáků s LMP (aktuální legislativa) ale také s modelovou kazuistikou ze vzdělávání žáka s LMP v základní škole. Lektoři: PaedDr. Petr Petráš, PaedDr. Petr Hanák Ph.D.

Anotace setkání:

Cílem webináře je představit pedagogickou praxi ve vzdělávání dětí a žáků s lehkým mentálním postižením v MŠ, ZŠ a SŠ. V rámci webináře budou účastníci z řad pedagogů seznámeni s aktuálními informacemi souvisejícími se vzděláváním žáků s LMP, s novinkami v legislativě. Společně projdeme případovou studii, modelovou kazuistiku ze vzdělávání žáka s LMP v základní škole, budeme sdílet zkušenosti, poznatky a doporučení. Dále zodpovíme dotazy, které v rámci webináře vyplynou z diskuse odborných garantů s pedagogy z inkluzivních škol. 

Setkání je ZDARMA. 
Moderátorka webináře:

Mgr. Petra Kolářová

Lektoři:

PaedDr. Petr Petráš, PaedDr. Petr Hanák Ph.D.


Užitečné odkazy:
Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Další webináře lektorů

PaedDr. Petr Petráš

Žádný další webinář lektora nebyl nalezen.

PaedDr. Petr Hanák Ph.D.

Žádný další webinář lektora nebyl nalezen.

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-SA 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.