Domů > Webináře > SOFTWARE PRO ORGANIZACI ČASU A ŘÍZENÍ PROJEKTŮ
Webinář

SOFTWARE PRO ORGANIZACI ČASU A ŘÍZENÍ PROJEKTŮ

Vysílali jsme 5. 11. 2014 20:00–21:00
Lektor
Mgr. Vlastimil Ott
Záznam webináře
3503x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

Středa 5. 11. 2014, 20:00 Mgr. Vlastimil Ott nám opět nabídne programy ze skupiny otevřeného softwaru. Tentokrát se zaměří na timemanagement a řízení projektů. Podívejte se na předchozí záznam setkání s názvem Jak využít volně šiřitelný software ve výuce. 

Středa 5. 11. 2014, 20:00
Software pro organizaci času a řízení projektů

Mgr. Vlastimil Ott nám opět nabídne programy ze skupiny otevřeného softwaru. Tentokrát se zaměří na timemanagement a řízení projektů. Podívejte se na předchozí záznam setkání s názvem Jak využít volně šiřitelný software ve výuce.

Anotace:
Nenechte se zmítat zmatkem a uzurpovat časovým tlakem, využijte pro správu svého času a pro řízení projektů volně šiřitelný software. Pro osobní agendu si představíme Zim a využijeme myšlenkové mapy v XMindu. Ukážeme si, jak si vytvořit a ochočit vlastní systém pro řízení práce a času.

Komu je setkání určeno:
Vedoucím pracovníkům (nejen) v oblasti školství; aktivním učitelům a každému, kdo má pocit, že by si potřeboval zorganizovat čas; začínajícím projektovým manažerům pro základní vhled do timemanagementu.

Stručný obsah:

  • Několik principů na úvod: pomodoro, SMART, „nemám čas“!
  • Jak využít myšlenkové mapy pro time management (plánování, priority, mikromanagement).
  • Zim (pro Windows XP do verze 0.6) – správa osobní agendy, poznámek, plánovač (seznamy úkolů, přehled).


Lektor:
Mgr. Vlastimil Ott – spolupracuje s neziskovou společností Liberix, prosazuje a školí open-source software, buduje webové stránky a podniká na internetu.

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Soubory ke stažení
 
Typ
Název
 
pdf
PDF
SW pro organizaci casu a rizeni projektu.pdf

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-NC-ND 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.