Domů > Webináře > MENTORING, NEBO JEN HODNOCENÍ?
Webinář

MENTORING, NEBO JEN HODNOCENÍ?

Vysílali jsme 11. 6. 2014 20:00–21:00
Lektor
Alexandra Dobrovolná

Anotace

Středa 11. 6. 2014, 20:00 Ať už jste začínající či zkušený učitel, přijměte pozvání na online setkání, jehož cílem je přinést informace o mentoringu. Cílem setkání je ukázat vám, že spolupráce s mentorem  může být pro vás užitečná.

Po evaluaci, gramotnostech, klíčových kompetencích, kurikulu atd. se v českém vzdělávání opět objevil nový, resp. staronový pojem – mentor. Kdo si ho však představuje jako protivného kontrolora či karatele, mýlí se.

Přesvědčí vás o tom lektorka Alexandra Dobrovolná, zakládající členka České asociace mentoringu ve vzdělávání, lektorka, mentorka, manažerka vzdělávání.

Podrobnosti k setkání (pozvánka, anotace, prezentace lektorky) naleznete v pohledu modulu Digifolio: http://digifolio.rvp.cz/view/view.php?id=8155.

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Soubory ke stažení
 
Typ
Název
 
pdf
PDF
Mentoring.pdf
Pozvanka_Mentoring
Pozvánka - Mentoring nebo jen hodnocení? aneb Co, jak, kdo a proč? - 11.6.2014 od 20h
Ostatní
Pozvanka_Mentoring

Další webináře lektora

Alexandra Dobrovolná

Žádný další webinář lektora nebyl nalezen.

Licence

Webinář je publikován pod licencí .

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.