Domů > Webináře > CESTA ZA ŽÁKOVSKÝMI PROJEKTY
Webinář

CESTA ZA ŽÁKOVSKÝMI PROJEKTY

Vysílali jsme 6. 3. 2014 20:00–21:00
Lektor
Jana Kindlmannová
Záznam webináře
2233x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

Středa 6. 3. 2014, 20:00 Děti se realizací projektů začaly zajímat o společenské problémy a možnost jejich zlepšení, pokoušely se hledat možné řešení, diskutovaly, jednaly, přinášely návrhy – což byla určitě významná životní zkušenost. Já sama jsem se naučila nepodceňovat jejich nápady. Citace pedagoga, který se účastnil projektu Klíčový rok (realizován Prázdninovou školou Lipnice)

Co se skrývá za magickým slovem projekt? Existují nějaké základní principy projektové výuky, které vedou k životaschopným projektům? Kdy se projektová výuka hodí a co od ní můžeme a nemůžeme očekávat?

Na tyto a jiné otázky jsme se pokusili nabídnout odpovědi spolu s lektorkou Janou Kindlmannovou.

Podklady k webináři (odkazy, prezentaci lektorky aj.) naleznete v pohledu modulu Digifolio: http://digifolio.rvp.cz/view/view.php?id=7525.

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Soubory ke stažení
 
Typ
Název
 
pdf
Prezentace k setkání
PDF
Cesta za zakovskymi projekty.pdf

Další webináře lektora

Jana Kindlmannová

Žádný další webinář lektora nebyl nalezen.

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-NC-ND 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.