Domů > Webináře > APIV A: Hodnocení v individualizované výuce v základním vzdělávání
Webinář

APIV A: Hodnocení v individualizované výuce v základním vzdělávání

Vysílali jsme 8. 12. 2020 16:00–18:00
Lektor
PhDr. Karel Starý, Ph.D.
Záznam webináře
1858x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

Co umožňuje tzv. plánování pozpátku, kdy od jasného cílového stavu plánujeme postupné kroky, jejich průběžné vyhodnocování a poskytování efektivní zpětné vazby? Lektor: PhDr. Karel Starý, Ph.D.

Výukové cíle mohou dobře pomáhat jako nástroj plánování a hodnocení učení. Dobře formulované cíle vyjadřují, jak se naučené znalosti, dovednosti a postoje budou projevovat u žáků. To umožňuje tzv. plánování pozpátku, kdy od jasného cílového stavu plánujeme postupné kroky, jejich průběžné vyhodnocování a poskytování efektivní zpětné vazby, které žákům adresně ukazuje, jak mají postupovat dál, aby dosáhli úspěchu.

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Další webináře lektora

PhDr. Karel Starý, Ph.D.

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-SA 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.