Domů > Webináře > APIV A: Metody celoškolního přístupu k prevenci a intervenci rizikového a agresivního chování
Webinář

APIV A: Metody celoškolního přístupu k prevenci a intervenci rizikového a agresivního chování

Vysílali jsme 26. 1. 2021 13:00–14:00
Lektor
Mgr. Pavel Dosoudil
Záznam webináře
0x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

Jak postupují školy (především v zahraničí) při prevenci a intervenci rizikového a agresivního chování? S výsledky výzkumů nás seznámí Mgr. Pavel Dosoudil.

Ve webináři budou představeny některé, především zahraniční metody prevence a intervence rizikového a agresivního chování, které vykazují dobré výsledky při zkoumání jejich efektivity. Účastníci se seznámí s výsledky výzkumů, které se zabývají hodnocením efektivity celoškolních programů prevence a intervence. Podrobněji budou představeny představeny některé konkrétní celoškolní programy a možnosti inspirace v našich podmínkách.

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Další webináře lektora

Mgr. Pavel Dosoudil

Žádný další webinář lektora nebyl nalezen.

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-NC-ND 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.