Domů > Webináře > APIV A: Specifické výchovně vzdělávací projevy a potřeby nadaného a mimořádně nadaného žáka v běžné třídě
Webinář

APIV A: Specifické výchovně vzdělávací projevy a potřeby nadaného a mimořádně nadaného žáka v běžné třídě

Vysíláme živě 2. 11. 2021 17:00–18:00
Lektor
PaedDr. Renée Grenarová, Ph.D. et Ph.D.

Záznam webináře není k dispozici.

Anotace

Umíme identifikovat specifické výchovně vzdělávací projevy a potřeby nadaného a mimořádně nadaného žáka v běžné třídě? A umíme s nimi systematicky pracovat? Možné odpovědi na alespoň některé otázky se pokusíme společně naleznout během tohoto webináře. Lektorka: PaedDr. Renée Grenarová, Ph.D. et Ph.D.

Nadaný a mimořádně nadaný žák má své specifické výchovně vzdělávací potřeby i projevy. Ty nezahrnují jen kognitivní oblast, ale i sociální a emocionální aspekty a podmínky. Jak na tyto projevy, potřeby a aspekty adekvátně reagovat? Jak vytvářet těmto dětem vhodné podmínky pro optimální rozvoj?

Jaké jsou projevy a možná specifika nadaného žáka v běžné třídě? Umíme je identifikovat a systematicky s nimi pracovat? A opravdu víme jak na to? A chceme to skutečně dělat? A přinese to vůbec nějaký benefit i nám?

Možné odpovědi na alespoň některé otázky se pokusíme společně naleznout během tohoto webináře.  


Co potřebujete k účasti na online setkání?

  • počítač připojený na internet
  • bedničky nebo sluchátka

Vstup do místnosti se otevře zhruba 15 minut před začátkem na této stránce. Pokud budete na stránce čekat, prosíme, zkuste občas obnovit stránku (zmáčkněte klávesu F5).

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Další webináře lektora

PaedDr. Renée Grenarová, Ph.D. et Ph.D.

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-NC-ND 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.