Domů > Webináře > APIV A: Specifické výchovně vzdělávací projevy a potřeby nadaného a mimořádně nadaného žáka v běžné třídě
Webinář

APIV A: Specifické výchovně vzdělávací projevy a potřeby nadaného a mimořádně nadaného žáka v běžné třídě

Vysílali jsme 2. 11. 2021 17:00–18:00
Lektor
PaedDr. Renée Grenarová, Ph.D. et Ph.D.
Záznam webináře
802x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

Umíme identifikovat specifické výchovně vzdělávací projevy a potřeby nadaného a mimořádně nadaného žáka v běžné třídě? A umíme s nimi systematicky pracovat? Možné odpovědi na alespoň některé otázky se pokusíme společně naleznout během tohoto webináře. Lektorka: PaedDr. Renée Grenarová, Ph.D. et Ph.D.

Nadaný a mimořádně nadaný žák má své specifické výchovně vzdělávací potřeby i projevy. Ty nezahrnují jen kognitivní oblast, ale i sociální a emocionální aspekty a podmínky. Jak na tyto projevy, potřeby a aspekty adekvátně reagovat? Jak vytvářet těmto dětem vhodné podmínky pro optimální rozvoj?

Jaké jsou projevy a možná specifika nadaného žáka v běžné třídě? Umíme je identifikovat a systematicky s nimi pracovat? A opravdu víme jak na to? A chceme to skutečně dělat? A přinese to vůbec nějaký benefit i nám?

Možné odpovědi na alespoň některé otázky se pokusíme společně naleznout během tohoto webináře.  

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Soubory ke stažení
 
Typ
Název
 
pdf
PDF
Seznam použité a doporučené literatury a zdrojů.pdf

Další webináře lektora

PaedDr. Renée Grenarová, Ph.D. et Ph.D.

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-SA 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.