Domů > Webináře > Jak komunikovat ve vztahu: učitel–rodič?
Webinář

Jak komunikovat ve vztahu: učitel–rodič?

Vysílali jsme 3. 11. 2021 20:00–21:00
Lektoři
Bc. Ida Pencová, Mgr. Lydie Marešová
Záznam webináře
1254x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

Klíčové principy a zajímavé myšlenky k vyjednávání a zvládnutí racionální komunikace učitelů a rodičů nám nabídnou lektorky Bc. Ida Pencová, Mgr. Lydie Marešová z Hope4Kids.

Mnohé učitele i rodiče trápí problémy ve vzájemné komunikaci, pro některé učitele je to dokonce důvod k odchodu ze školství, pro některé rodiče zase důvod ke změně školy. Jak vést smysluplnou diskuzi v atmosféře plné emocí? Jak se navzájem pochopit a dospět k porozumění, že dobro dítěte je cílem obou stran?

Na tyto otázky budou hledat odpovědi autoři webináře, kteří působí na školách v různých regionech jako lektoři prevence. 

Doporučujeme

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje. Namísto něj je možné získat Potvrzení o zhlédnutí záznamu webináře. Pro získání pozvrzení o zhlédnutí záznamu je nutné být přihlášen/a k uživatelskému účtu na RVP.CZ a přehrát si celý záznam (není nutné záznam vidět celý najednou, systém ukládá informaci o poslední přehrávané části a umožní vám navázat ve sledování, kde jste přestali).

Soubory ke stažení
 
Typ
Název
 
pdf
prezentace
PDF
Jak komunikovat ve vztahu: učitel–rodič?.pdf

Další webináře lektorů

Bc. Ida Pencová

Mgr. Lydie Marešová

Žádný další webinář lektora nebyl nalezen.

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-NC-ND 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.