Domů > Webináře > Jak komunikovat ve vztahu: učitel–rodič?
Webinář

Jak komunikovat ve vztahu: učitel–rodič?

Vysílali jsme 3. 11. 2021 20:00–21:00
Lektoři
Bc. Ida Pencová, Mgr. Lydie Marešová

Anotace

Klíčové principy a zajímavé myšlenky k vyjednávání a zvládnutí racionální komunikace učitelů a rodičů nám nabídnou lektorky Bc. Ida Pencová, Mgr. Lydie Marešová z Hope4Kids.

Mnohé učitele i rodiče trápí problémy ve vzájemné komunikaci, pro některé učitele je to dokonce důvod k odchodu ze školství, pro některé rodiče zase důvod ke změně školy. Jak vést smysluplnou diskuzi v atmosféře plné emocí? Jak se navzájem pochopit a dospět k porozumění, že dobro dítěte je cílem obou stran?

Na tyto otázky budou hledat odpovědi autoři webináře, kteří působí na školách v různých regionech jako lektoři prevence. 

Doporučujeme

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Soubory ke stažení
 
Typ
Název
 
pdf
prezentace
PDF
Jak komunikovat ve vztahu: učitel–rodič?.pdf

Další webináře lektorů

Bc. Ida Pencová

Mgr. Lydie Marešová

Žádný další webinář lektora nebyl nalezen.

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-NC-ND 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.