Domů > Webináře > Jak využít Europass-životopis a motivační dopis ve výuce
Webinář

Jak využít Europass-životopis a motivační dopis ve výuce

Vysílali jsme 27. 5. 2015 20:00–21:00
Lektor
Mgr. Michala Čičváková

Že se s EUROPASSEM neztratíme, jsme si v rámci webináře řekli v loňském roce. Co dalšího nabízí EUROPASS učitelům základních a středních škol? Zúčastněte se online setkání s Mgr. Michalou Čičvákovou a dozvíte se.

Anotace:
V rámci setkání Vás seznámíme s formátem evropského životopisu a motivačního dopisu a s možnostmi jejich praktického využití při výuce průřezových témat na základních a středních školách.
Program setkání:
  • Seznámit pedagogy ZŠ a SŠ s novou podobou Europass-životopisu a motivačního dopisu a způsobem jejich on-line vyplnění.
  • Představit blíže tři konkrétní tipy do výuky, díky kterým se žáci seznámí s hlavními pravidly pro tvorbu životopisu a motivačního dopisu. 
  • Představit stručně nově vzniklé DVD, které vedle tipů do výuky obsahuje i další materiály jako jsou prezentace, videa a návody na vyplnění jednotlivých dokumentů Europass.
Komu je setkání určeno:
Setkání je určeno učitelům středních a základních škol, kteří žáky připravují v rámci svých hodin připravují na praktické dovednosti pro zaměstnanost.
Setkání je zdarma.
Lektor:
Mgr. Michala Čičváková – Národní ústav pro vzdělávání.

Užitečné odkazy:
Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Soubory ke stažení
 
Typ
Název
 
pdf
PDF
Jak využít Europass ve výuce.pdf

Další webináře lektora

Mgr. Michala Čičváková

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-NC-ND 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.