Domů > Webináře > APIV A: Postavení asistenta pedagoga ve školském systému
Webinář

APIV A: Postavení asistenta pedagoga ve školském systému

Vysílali jsme 8. 12. 2020 12:00–13:00
Lektoři
PhDr. et Mgr. Alexandra Kiml, Mgr. Jana Vavřincová
Záznam webináře
2996x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

Kompetence asistenta pedagoga, komunikaci a spolupráci asistenta s dalšími aktéry výuky nebo roli asistenta pedagoga ve třídě u žáků se SVP pro vás shrnou PhDr. et Mgr. Alexandra Kiml a Mgr. Jana Vavřincová.

Webinář ujasní postavení asistenta pedagoga, vymezení pozice dle zákona, náplň práce a možnosti úvazku. Bude se věnovat kompetencím AP; komunikaci a spolupráci asistenta pedagoga s dalšími aktéry výuky, rodiči a zákonnými zástupci; vymezí roli asistenta pedagoga ve třídě u žáků se SVP.

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-SA 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.