Domů > Webináře > Jak podpořit třídu, aby byla fungujícím týmem?
Webinář

Jak podpořit třídu, aby byla fungujícím týmem?

Vysílali jsme 25. 11. 2020 20:00–21:00
Lektor
Mgr. Jiří Hruška
Záznam webináře
2942x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

Mgr. Jiří Hruška nás již provedl formativním hodnocením, skupinovou prací, motivací. Jaké rady má přichystané pro tvorbu třídy jako týmu?
Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje. Namísto něj je možné získat Potvrzení o zhlédnutí záznamu webináře. Pro získání pozvrzení o zhlédnutí záznamu je nutné být přihlášen/a k uživatelskému účtu na RVP.CZ a přehrát si celý záznam (není nutné záznam vidět celý najednou, systém ukládá informaci o poslední přehrávané části a umožní vám navázat ve sledování, kde jste přestali).

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-NC-ND 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Andrea Dušková
12. 02. 2022, 18:55
4 z 5
Moc přínosné!Mnoho věcí znám,mnoho se jich snažím dělat,ale je prima si je po čase připomenou nebo se dozvědět nové! Děkuju!A.Dušková
4 z 5

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.