Domů > Webináře > APIV A: Legislativní ukotvení vzdělávání dětí, žáků se SVP – poslední změny v legislativě a jejich dopad
Webinář

APIV A: Legislativní ukotvení vzdělávání dětí, žáků se SVP – poslední změny v legislativě a jejich dopad

Vysílali jsme 2. 3. 2021 15:00–16:00
Lektor
JUDr. Hana Poláková
Záznam webináře
0x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

Primárním obsahem webináře budou poslední změny v poskytování podpůrných opatření a jejich dopad na pedagogické pracovníky. Lektorka: JUDr. Hana Poláková.

Dále pak asistent pedagoga jako podpůrné opatření, i jako pedagogický pracovník.

Cíl:

- ukázat užitečnost zákoníku práce při řešení některých problémů, na které mohou pedagogičtí pracovníci narazit při aplikaci podpůrných opatření.             

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-NC-ND 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.