Metodický portál - Webináře - Webinář: APIV A: Problematika pedagogické intervence a její aplikace na školách
Domů > Webináře > APIV A: Problematika pedagogické intervence a její aplikace na školách
Webinář

APIV A: Problematika pedagogické intervence a její aplikace na školách

Vysíláme živě 1. 2. 2022 11:00–12:00
Lektor
JUDr. Hana Poláková

Místnost nebyla ještě otevřena. Vstup do místnosti se otevře 15 minut před začátkem webináře. Na webinář není nutná registrace předem.

Anotace

Novelizace vyhlášky č. 27/2016 Sb., o vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a žáků nadaných, nařízení vlády č. 75/2005 Sb., o stanovení rozsahu přímé vyučovací, přímé výchovné, přímé speciálně pedagogické a přímé pedagogicko-psychologické činnosti pedagogických pracovníků a metodika MŠMT v této souvislosti vydaná. Lektorka: JUDr. Hana Poláková

Základem webináře je novelizace vyhlášky č. 27/2016 Sb., o vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a žáků nadaných, nařízení vlády č. 75/2005 Sb., o stanovení rozsahu přímé vyučovací, přímé výchovné, přímé speciálně pedagogické a přímé pedagogicko-psychologické činnosti pedagogických pracovníků a metodika MŠMT v této souvislosti vydaná.

Komu je setkání určeno:

Setkání je určeno pedagogickým pracovníkům, rodičům a všem, kteří mají o téma zájem.

Lektorka:

JUDr. Hana Poláková – dlouholetá  a zkušená lektorka v oblasti školských právních předpisů.


Co potřebujete k účasti na online setkání?

  • počítač připojený na internet
  • bedničky nebo sluchátka

Vstup do místnosti se otevře zhruba 15 minut před začátkem na této stránce. Pokud budete na stránce čekat, prosíme, zkuste občas obnovit stránku (zmáčkněte klávesu F5).

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-NC-ND 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.