Domů > Webináře > APIV A: Pedagogická diagnostika v mateřské škole
Webinář

APIV A: Pedagogická diagnostika v mateřské škole

Vysílali jsme 25. 1. 2022 17:00–18:00
Lektor
Mgr. Hana Splavcová

Anotace

Cílem webináře je pomoci učitelům v mateřských školách uchopit možnosti, které přináší průběžné pedagogické diagnostikování bez ohledu na konkrétně zvolený nástroj. Připomeneme si celý proces tak, aby mohl učitel s úspěchem rozvíjet potenciál každého dítěte. Lektorka: Mgr. Hana Splavcová

Cílem webináře je pomoci učitelům v mateřských školách uchopit možnosti, které přináší průběžné pedagogické diagnostikování bez ohledu na konkrétně zvolený nástroj. V rámci webináře budou účastníci seznámeni s novým podpůrným metodickým materiálem, který tyto možnosti konkretizuje. Na jeho přípravě se výrazně podílely Zora Syslová a Jiřina Bednářová. Připomeneme si celý proces tak, aby mohl učitel s úspěchem rozvíjet potenciál každého dítěte.

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-SA 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.