Domů > Webináře > APIV A: Pedagogická diagnostika v mateřské škole
Webinář

APIV A: Pedagogická diagnostika v mateřské škole

Vysílali jsme 25. 1. 2022 17:00–18:00
Lektor
Mgr. Hana Splavcová
Záznam webináře
1668x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

Cílem webináře je pomoci učitelům v mateřských školách uchopit možnosti, které přináší průběžné pedagogické diagnostikování bez ohledu na konkrétně zvolený nástroj. Připomeneme si celý proces tak, aby mohl učitel s úspěchem rozvíjet potenciál každého dítěte. Lektorka: Mgr. Hana Splavcová

Cílem webináře je pomoci učitelům v mateřských školách uchopit možnosti, které přináší průběžné pedagogické diagnostikování bez ohledu na konkrétně zvolený nástroj. V rámci webináře budou účastníci seznámeni s novým podpůrným metodickým materiálem, který tyto možnosti konkretizuje. Na jeho přípravě se výrazně podílely Zora Syslová a Jiřina Bednářová. Připomeneme si celý proces tak, aby mohl učitel s úspěchem rozvíjet potenciál každého dítěte.

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje. Namísto něj je možné získat Potvrzení o zhlédnutí záznamu webináře. Pro získání pozvrzení o zhlédnutí záznamu je nutné být přihlášen/a k uživatelskému účtu na RVP.CZ a přehrát si celý záznam (není nutné záznam vidět celý najednou, systém ukládá informaci o poslední přehrávané části a umožní vám navázat ve sledování, kde jste přestali).

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-SA 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.