Domů > Webináře > APIV A: Rozvoj gramotností v raném dětství
Webinář

APIV A: Rozvoj gramotností v raném dětství

Vysílali jsme 19. 10. 2021 17:00–18:00
Lektor
Mgr. Hana Splavcová

Anotace

Budeme diskutovat nad otázkami, kdy a jak je vhodné, nebo dokonce žádoucí podporovat rozvoj čtenářské, matematické a digitální gramotnosti dětí raného věku a proč. Lektorka: Mgr. Hana Splavcová.

Webinář se bude věnovat současným trendům ve vzdělávání. Mezi aktuální témata patří rozvoj základních gramotností (tj. čtenářská, matematická, digitální) dětí a žáků. Je možné rozvíjet tyto gramotnosti již v raném dětství?

Budeme diskutovat nad otázkami, kdy a jak je vhodné nebo dokonce žádoucí rozvoj některé z uvedených gramotností podporovat a proč. Nezapomeneme zmínit význam spolupráce s rodinou. 

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-SA 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.