Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

APIV A: Rozvoj gramotností v raném dětství

Lektor Mgr. Hana Splavcová
Vysíláme živě19. 10. 2021 17:00–18:00
Budeme diskutovat nad otázkami, kdy a jak je vhodné nebo dokonce žádoucí podporovat rozvoj čtenářské, matematické a digitální gramotnosti dětí raného věku a proč. Lektorka: Mgr. Hana Splavcová

Webinář se bude věnovat současným trendům ve vzdělávání. Mezi aktuální témata patří rozvoj základních gramotností (tj. čtenářská, matematická, digitální) dětí a žáků. Je možné rozvíjet tyto gramotnosti již v raném dětství?

Budeme diskutovat nad otázkami, kdy a jak je vhodné nebo dokonce žádoucí rozvoj některé z uvedených gramotností podporovat a proč. Nezapomeneme zmínit význam spolupráce s rodinou. 


Co potřebujete k účasti na online setkání?

  • počítač připojený na internet
  • bedničky nebo sluchátka

Vstup do místnosti se otevře zhruba 15 minut před začátkem na této stránce. Pokud budete na stránce čekat, prosíme, zkuste občas obnovit stránku (zmáčkněte klávesu F5).

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.