Domů > Webináře > APIV A: Pedagogická diagnostika v předškolním vzdělávání
Webinář

APIV A: Pedagogická diagnostika v předškolním vzdělávání

Vysílali jsme 9. 11. 2021 17:00–18:00
Lektor
Mgr. Hana Splavcová

Anotace

Budeme diskutovat nad tím, na co je nutné se v pedagogickém diagnostikování zaměřovat, abychom podporovali celkový rozvoj každého dítěte. Seznámíme účastníky s významem systematického a cíleného pedagogického diagnostikování.

Pedagogická diagnostika je neoddělitelnou součástí vzdělávacího procesu v MŠ. Jedná se o stále se opakující proces průběžného pozorování, plánování a vyhodnocování pokroku každého dítěte podle jeho aktuálních možností a potřeb. Systematickým prováděním pedagogického diagnostikování podporujeme individualizaci a diferenciaci vzdělávání.

Budeme diskutovat nad tím, na co se v tomto procesu zaměřit. Naším cílem je podpora celkového rozvoje dítěte.

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-SA 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Nikola Střechová
20. 04. 2022, 22:47

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.