Domů > Webináře > APIV A: Pedagogická diagnostika v předškolním vzdělávání
Webinář

APIV A: Pedagogická diagnostika v předškolním vzdělávání

Vysíláme živě 9. 11. 2021 17:00–18:00
Lektor
Mgr. Hana Splavcová

Záznam webináře není k dispozici.

Anotace

Třída s mnoha žáky s rozdílnými studijními předpoklady a styly učení. Učitelé stále hledají postupy, které lze v praxi využít. Jedním z nástrojů jsou digitální technologie. Jejich využití napříč předměty se odvíjí od potřeb a možností školy ale především od potřeb aktérů výuky (pedagoga, žáků). Webinář přinese tipy na konkrétní postupy, které může učitel použít v kterémkoli předmětu bez souvislosti s konkrétním obsahem učiva, a to v rámci prezenční i distanční výuky. Lektorka: Mgr. Hana Splavcová

Pedagogická diagnostika je neoddělitelnou součástí vzdělávacího procesu v MŠ. Jedná se o stále se opakující proces průběžného pozorování, plánování a vyhodnocování pokroku každého dítěte podle jeho aktuálních možností a potřeb. Systematickým prováděním pedagogického diagnostikování podporujeme individualizaci a diferenciaci vzdělávání.

Budeme diskutovat nad tím, na co se v tomto procesu zaměřit. Naším cílem je podpora celkového rozvoje dítěte.


Co potřebujete k účasti na online setkání?

  • počítač připojený na internet
  • bedničky nebo sluchátka

Vstup do místnosti se otevře zhruba 15 minut před začátkem na této stránce. Pokud budete na stránce čekat, prosíme, zkuste občas obnovit stránku (zmáčkněte klávesu F5).

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-NC-ND 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.