Domů > Webináře > APIV A: Práce s Doporučením při vzdělávání žáků se SVP, role ŠPP
Webinář

APIV A: Práce s Doporučením při vzdělávání žáků se SVP, role ŠPP

Vysílali jsme 8. 3. 2022 13:00–14:00
Lektor
PhDr. Jana Zapletalová
Záznam webináře
748x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

Dopady distanční výuky na zdraví žáků a možnosti podpory ze strany školního poradenského pracoviště. Příklady práce s Doporučením. Lektorka: PhDr. Jana Zapletalová

Role ŠPP při návratu dětí a žáků do škol. Příklady práce s Doporučením.

Po dlouhodobé distanční výuce v době pandemie vyhodnocují psychologové, speciální pedagogové, učitelé i další odborníci dopady této mimořádné situace na psychické i sociální zdraví dětí a žáků. Jakým problémům mladá generace čelila a jakou pomoc jim mohl nabídnout poradenský systém? Zkušenosti v jednotlivých krajích a lokalitách ČR se liší.  Stejně tak nabídka služeb i fungování školních poradenských pracovišť, případně školských poradenských zařízení.  Co pozitivního krize přinesla a jaké formy podpory žákům se osvědčily? 

Příklady práce s Doporučením, nové pojetí nastavování IVP a zajišťování personální podpory dětem a žákům se SVP.

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje. Namísto něj je možné získat Potvrzení o zhlédnutí záznamu webináře. Pro získání pozvrzení o zhlédnutí záznamu je nutné být přihlášen/a k uživatelskému účtu na RVP.CZ a přehrát si celý záznam (není nutné záznam vidět celý najednou, systém ukládá informaci o poslední přehrávané části a umožní vám navázat ve sledování, kde jste přestali).

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-SA 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Dana Šolínová
08. 03. 2022, 14:09
5 z 5
Přednáška mi dala návod, kam se obrátit s našimi pracovními problémy.
5 z 5
Irena Hublová
08. 03. 2022, 14:12
5 z 5
Děkuji, webinář byl přínosný a aktuální.
5 z 5
Yvona Kašíková
08. 03. 2022, 14:15
5 z 5
Děkuji za webinář, byl zajímavý k dané problematice.
5 z 5
Darina Stehlíková
13. 03. 2022, 19:06
5 z 5
Děkuji za webinář. Byl pro mě přínosem.
5 z 5

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.