Domů > Webináře > APIV A: Práce s Doporučením při vzdělávání žáků se SVP, role ŠPP – příklady dobré praxe
Webinář

APIV A: Práce s Doporučením při vzdělávání žáků se SVP, role ŠPP – příklady dobré praxe

Vysílali jsme 16. 2. 2021 13:00–14:00
Lektor
PhDr. Jana Zapletalová
Záznam webináře
0x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

Jak vnímali rodiče žáků domácí výuku na konci období uzavření škol na jaře 2020? Jak vypadá prognóza vývoje situace pro rodiny a podpůrné služby? Lektorka: PhDr. Jana Zapletalová

Rodiče v této době potřebují o to častěji poradenskou podporu při výchově a vzdělávání svých dětí - možnosti školního pracoviště. Zazní příklady dobré praxe, nejčastější problémy rodičů. Práce s Doporučením – co pravděpodobně přinese úprava vyhlášky 27/2016 Sb., ve znění pozdějších změn. 

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-NC-ND 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.