Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

APIV A: Pedagogická diagnostika v základním vzdělávání

Lektor PhDr. Marta Franclová Ph.D.
Vysíláme živě22. 6. 2021 14:00–15:00
Představení jednoduchých postupů, jak realizovat smysluplně pedagogickou diagnostiku v omezeném čase vyučovací hodiny; předávání zkušeností, jak vést o tom efektivně záznamy; uvedení příkladů, jak pracovat s výsledky pedagogické diagnostiky ve prospěch žáka i učitele. Lektorka: PhDr. Marta Franclová Ph.D.

Náplní webináře je představení  jednoduchých praktických postupů, jak realizovat smysluplně pedagogickou diagnostiku v pestré třídě v omezeném čase vyučovací hodiny. Školní psycholožka předá své osobní zkušeností s tím, jak o realizaci pedagogické diagnostiky vést efektivně záznamy, Zároveň budou uvedeny příklady, jak lze pracovat s výsledky pedagogické diagnostiky. Cílem webináře je prezentovat takové postupy, které budou vést ku prospěchu žáka i učitele.


Co potřebujete k účasti na online setkání?

  • počítač připojený na internet
  • bedničky nebo sluchátka

Vstup do místnosti se otevře zhruba 15 minut před začátkem na této stránce. Pokud budete na stránce čekat, prosíme, zkuste občas obnovit stránku (zmáčkněte klávesu F5).

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Další webináře lektoraPhDr. Marta Franclová Ph.D.