Domů > Webináře > APIV A: Pedagogická diagnostika v základním vzdělávání
Webinář

APIV A: Pedagogická diagnostika v základním vzdělávání

Vysílali jsme 22. 6. 2021 14:00–15:00
Lektor
PhDr. Marta Franclová Ph.D.
Záznam webináře
4525x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

Představení jednoduchých postupů, jak realizovat smysluplně pedagogickou diagnostiku v omezeném čase vyučovací hodiny; předávání zkušeností, jak vést o tom efektivně záznamy; uvedení příkladů, jak pracovat s výsledky pedagogické diagnostiky ve prospěch žáka i učitele. Lektorka: PhDr. Marta Franclová Ph.D.

Náplní webináře je představení  jednoduchých praktických postupů, jak realizovat smysluplně pedagogickou diagnostiku v pestré třídě v omezeném čase vyučovací hodiny. Školní psycholožka předá své osobní zkušeností s tím, jak o realizaci pedagogické diagnostiky vést efektivně záznamy, Zároveň budou uvedeny příklady, jak lze pracovat s výsledky pedagogické diagnostiky. Cílem webináře je prezentovat takové postupy, které budou vést ku prospěchu žáka i učitele.

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Další webináře lektora

PhDr. Marta Franclová Ph.D.

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-SA 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.