Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

APIV A: Klima v heterogenní třídě a podpora klimatu učitelem

Lektor PhDr. Jiřina Novotná, Ph.D.
Vysíláme živě12. 10. 2021 14:00–15:00
Účastníci webináře se seznámí s výsledky výzkumu ve vybraných krajích, jak učitelé přistupovali k diferenciaci a individualizaci při distanční výuce. Lektorka: PhDr. Jiřina Novotná, Ph.D.

Při společném vzdělávání je důležité, aby učitel znal panující klima třídy a využil ho pro společnou výuku různorodých žáků v jedné třídě a na podporu učení se jednotlivých žáků. V případě problému učitel hledá, jak klima ovlivnit.

Seznámíme se s výsledky sondy ke klimatu školní třídy a s příklady situací (případy z různých škol a vyučovaných předmětů) a hledáním řešení učiteli. 


Co potřebujete k účasti na online setkání?

  • počítač připojený na internet
  • bedničky nebo sluchátka

Vstup do místnosti se otevře zhruba 15 minut před začátkem na této stránce. Pokud budete na stránce čekat, prosíme, zkuste občas obnovit stránku (zmáčkněte klávesu F5).

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.