Domů > Webináře > APIV A: Zkušenosti s postupy diferenciace a individualizace při vzdálené výuce
Webinář

APIV A: Zkušenosti s postupy diferenciace a individualizace při vzdálené výuce

Vysílali jsme 7. 12. 2021 14:00–15:00
Lektor
PhDr. Jiřina Novotná, Ph.D.
Záznam webináře
1518x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

Účastníci webináře se seznámí s výsledky výzkumu ve vybraných krajích, jak učitelé přistupovali k diferenciaci a individualizaci při distanční výuce. Lektorka: PhDr. Jiřina Novotná, Ph.D.

Seznámíme se s výsledky šetření ve vybraných krajích o způsobu, jak učitelé přistupovali k diferenciaci a individualizaci při vzdálené výuce, a co z toho mohou a hodlají využít i v běžném školním vyučování.

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-SA 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.