Domů > Webináře > Náměty do výuky (nejen) přírodovědných předmětů s využíváním digitálních technologií
Webinář

Náměty do výuky (nejen) přírodovědných předmětů s využíváním digitálních technologií

Vysílali jsme 10. 11. 2021 20:00–21:00
Lektor
Mgr. Jakub Holec, Ph.D.
Záznam webináře
2208x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

O užitečné aplikace do výuky na ukázkách z přírodovědných předmětů se s námi podělí Mgr. Jakub Holec. Součástí webináře bude také sdílení zkušeností z distanční výuky. NÁHRADNÍ TERMÍN.

Webinář nabídne náměty a zkušenosti s využíváním digitálních technologií pro podporu aktivního učení žáků především v době probíhající on-line výuky.

Obsahem setkání bude sdílení tipů do výuky (nejen) přírodovědných předmětů. Představíme si konkrétní realizované aktivity a v nich uplatňované výukové metody a použité digitální technologie. Přitom se zaměříme na různé fáze výuky podle E-U-R.

Součástí workshopu budou i ukázky práce žáků jako důkazy o učení a jako zdroj inspirace pro zlepšování výuky. 

Setkání je ZDARMA.

Lektor:

Mgr. Jakub Holec, Ph.D. – pedagog a přírodovědec se zájmem o biologické a geologické vzdělávání, rodič, výzkumník v oblasti teorie tvorby kurikula.

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje. Namísto něj je možné získat Potvrzení o zhlédnutí záznamu webináře. Pro získání pozvrzení o zhlédnutí záznamu je nutné být přihlášen/a k uživatelskému účtu na RVP.CZ a přehrát si celý záznam (není nutné záznam vidět celý najednou, systém ukládá informaci o poslední přehrávané části a umožní vám navázat ve sledování, kde jste přestali).

Soubory ke stažení
 
Typ
Název
 
pdf
prezentace
PDF
Náměty do výuky (nejen) přírodovědných předmětů s využíváním digitálních technologií.pdf

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-NC-ND 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.