Domů > Webináře > APIV A: Jak identifikovat problémy a realizovat podporu u žáků na 1. stupni podpůrných opatření?
Webinář

APIV A: Jak identifikovat problémy a realizovat podporu u žáků na 1. stupni podpůrných opatření?

Vysílali jsme 7. 4. 2020 9:00–10:00
Lektor
Mgr. Jana Mrázková
Záznam webináře
24494x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

V rámci semináře si spolu s Mgr. Janou Mrázkovou ujasníme, jakým způsobem škola identifikuje žáky na 1. stupni PO, jaká je role učitelů a poradenských pracovníků ve škole nebo jaké jsou způsoby zaznamenávání a vyhodnocování podpůrných opatření.
Obsah: 

V rámci semináře si ujasníme, jakým způsobem škola identifikuje žáky na 1. stupni PO, jaká je role učitelů a poradenských pracovníků ve škole, jaké jsou způsoby zaznamenávání a vyhodnocování podpůrných opatření. Ozřejmíme, jaké nastávají změny v souvislosti s novelizací vyhlášky č. 27/2016 Sb a shrneme, co naopak zůstává v platnosti. Budeme pracovat s formulářem PLPP a jeho možnými úpravami. Součástí budou i příklady dobré praxe skrze užití PLPP, zároveň se dotkneme i rizik  při zpracování PLPP. 

Cílem webináře je především v krátkosti shrnout, jak identifikovat a nastavovat podpůrná opatření  v rámci 1. stupně efektivně, bez dlouhého psaní a papírování. Prostor bude také pro Vaše dotazy a sdílení.

Pokud Vás téma zaujalo, vstupte do webináře se svými dotazy živě dne 7. 4. od 9:00. Dotazy můžete zasílat i předem na adresu: eva.danielova@npicr.cz.

Lektorka:

Mgr. Jana Mrázková

Klíčová slova:

identifikace žáků pro 1. stupeň PO, plán pedagogické podpory, proces tvorby PLPP


Užitečné odkazy:
Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-SA 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.