Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

APIV A: Komunikace rodina a škola v praxi

Lektoři Mgr. Ivana Uhrová, Mgr. Hana Grohmanová
Vysíláme živě18. 5. 2021 16:00–17:00
Webinář zmíní zásady vedení rozhovoru mezi rodinou a školou se zaměřením do praxe. Na kazuistikách ze základní a střední školy lektorky přiblíží specifika komunikace face to face a on-line. Lektorky: Mgr. Ivana Uhrová, Mgr. Hana Grohmanová

Webinář navazuje na předchozí realizované webináře, zopakuje zásady vedení rozhovoru mezi rodinou a školou, ale zaměří  se více do praxe. Na praktických kazuistikách  ze základní a střední školy vysvětlí specifika komunikace face to face a on-line.


Co potřebujete k účasti na online setkání?

  • počítač připojený na internet
  • bedničky nebo sluchátka

Vstup do místnosti se otevře zhruba 15 minut před začátkem na této stránce. Pokud budete na stránce čekat, prosíme, zkuste občas obnovit stránku (zmáčkněte klávesu F5).

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.