Domů > Webináře > APIV A: Možnosti formativního hodnocení v mateřské škole
Webinář

APIV A: Možnosti formativního hodnocení v mateřské škole

Vysílali jsme 14. 9. 2021 17:00–18:00
Lektor
Mgr. Alena Kroupová
Záznam webináře
2854x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

Náplní webináře budou příklady z praxe mateřských škol při zavádění formativního hodnocení. Lektorka: Mgr. Alena Kroupová

Zaměříme se na poskytování zpětné vazby, na sebehodnocení dětí a uvedeme příklady technik formativního hodnocení použitelných v předškolním vzdělávání. 

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje. Namísto něj je možné získat Potvrzení o zhlédnutí záznamu webináře. Pro získání pozvrzení o zhlédnutí záznamu je nutné být přihlášen/a k uživatelskému účtu na RVP.CZ a přehrát si celý záznam (není nutné záznam vidět celý najednou, systém ukládá informaci o poslední přehrávané části a umožní vám navázat ve sledování, kde jste přestali).

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-SA 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Pavla Svrčinová
11. 03. 2024, 15:52
Obohacují jí webinář

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.