Domů > Webináře > APIV A: Pedagogická diagnostika v předškolním vzdělávání
Webinář

APIV A: Pedagogická diagnostika v předškolním vzdělávání

Vysílali jsme 9. 11. 2021 17:00–18:00
Lektor
Mgr. Hana Splavcová
Záznam webináře
1226x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

Budeme diskutovat nad tím, na co je nutné se v pedagogickém diagnostikování zaměřovat, abychom podporovali celkový rozvoj každého dítěte. Seznámíme účastníky s významem systematického a cíleného pedagogického diagnostikování.

Pedagogická diagnostika je neoddělitelnou součástí vzdělávacího procesu v MŠ. Jedná se o stále se opakující proces průběžného pozorování, plánování a vyhodnocování pokroku každého dítěte podle jeho aktuálních možností a potřeb. Systematickým prováděním pedagogického diagnostikování podporujeme individualizaci a diferenciaci vzdělávání.

Budeme diskutovat nad tím, na co se v tomto procesu zaměřit. Naším cílem je podpora celkového rozvoje dítěte.

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje. Namísto něj je možné získat Potvrzení o zhlédnutí záznamu webináře. Pro získání pozvrzení o zhlédnutí záznamu je nutné být přihlášen/a k uživatelskému účtu na RVP.CZ a přehrát si celý záznam (není nutné záznam vidět celý najednou, systém ukládá informaci o poslední přehrávané části a umožní vám navázat ve sledování, kde jste přestali).

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-SA 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Nikola Střechová
20. 04. 2022, 22:47

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.