Domů > Webináře > Formativní hodnocení
Webinář

Formativní hodnocení

Vysílali jsme 13. 10. 2021 20:00–21:00
Lektoři
Mgr. Tomáš Koten, Jovanka Rybová

Anotace

Jak žáky namotivovat, aby podávali maximální výkon? Jak hodnotit žáky v kooperativní skupině, když každý dělá něco jiného? Tyto a další otázky si kladou Tomáš Koten a Jovanka Rybová a podělí se s námi o odpovědi.

Na webináři bude účastníkům nabídnut zásobník metod a postupů, jak efektivně hodnotit žáky v současné fázi etapy školské reformy, kdy se v praxi realizují principy RVP, tedy vyučovat aktivním činnostním učením napříč předměty v kooperativních skupinách (učit kooperativně, interaktivně a demokraticky).

Lektor je praktik ze ZŠ, kde tyto metody a formy hodnocení a také aktivní činnostní učení napříč předměty v kooperativních skupinách realizují již 15 let.

Webinář je ZDARMA.

Lektoři: 

Tomáš Koten, Jovanka Rybová

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Soubory ke stažení
 
Typ
Název
 
pdf
prezentace
PDF
Formativní hodnocení.pdf

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-NC-ND 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.