Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

Formativní hodnocení

Lektor Mgr. Tomáš Koten
Vysíláme živě13. 10. 2021 20:00–21:00
Jak žáky namotivovat, aby podávali maximální výkon? Jak hodnotit žáky v kooperativní skupině, když každý dělá něco jiného? Tyto a další otázky si klade Mgr. Tomáš Koten a podělí se s námi o odpovědi.

Na webináři bude účastníkům nabídnut zásobník metod a postupů, jak efektivně hodnotit žáky v současné fázi etapy školské reformy, kdy se v praxi realizují principy RVP, tedy vyučovat aktivním činnostním učením napříč předměty v kooperativních skupinách (učit kooperativně, interaktivně a demokraticky).

Lektor je praktik ze ZŠ, kde tyto metody a formy hodnocení a také aktivní činnostní učení napříč předměty v kooperativních skupinách realizují již 15 let.


Co potřebujete k účasti na online setkání?

  • počítač připojený na internet
  • bedničky nebo sluchátka

Vstup do místnosti se otevře zhruba 15 minut před začátkem na této stránce. Pokud budete na stránce čekat, prosíme, zkuste občas obnovit stránku (zmáčkněte klávesu F5).

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.