Domů > Webináře > NÁKUPY NA INTERNETU (NEJEN) PŘES SLEVOVÉ PORTÁLY
Webinář

NÁKUPY NA INTERNETU (NEJEN) PŘES SLEVOVÉ PORTÁLY

Vysílali jsme 20. 11. 2013 20:00–21:00
Lektoři
Ing. Kateřina Lichtenberková, Zdeněk Linc
Záznam webináře
3417x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

Středa 20. 11. 2013, 20:00 Přijměte pozvání na setkání, ve kterém se budeme věnovat předvánočnímu tématu – i když trochu jinému, než bývá obvyklé – internetovému nakupování.

Stěžejním tématem setkání byly informace o ochraně spotřebitele a nákupech na internetu. Dozvěděli jsme se, co to jsou slevové portály a jak fungují. Seznámili jsme se s tipy na co si dávat pozor při nákupu na internetu a jak poznat kvalitní e-shop.

Webinář připravili a lektorsky vedli Ing. Kateřina Lichtenberková a Zdeněk Linc.

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Soubory ke stažení
 
Typ
Název
 
pdf
Prezentace k setkání
PDF
Webinar_Nakupy_slevove_portaly.pdf

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-NC-ND 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.