Domů > Webináře > FINANČNÍ GRAMOTNOST S PROJEKTEM FINANČNÍ GRAMOTNOST DO ŠKOL
Webinář

FINANČNÍ GRAMOTNOST S PROJEKTEM FINANČNÍ GRAMOTNOST DO ŠKOL

Vysílali jsme 27. 3. 2013 20:00–21:00
Lektoři
Ing. Kateřina Lichtenberková, Ing. Petr Klínský
Záznam webináře
4171x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Potřebu výuky finanční gramotnosti si stále více uvědomujeme - dokladem je i její povinná výuka, která se bude od září 2013 týkat nejen středních, ale i základních škol. Webinář si kladl za cíl odpovědět na dvě hlavní otázky: Co by měl umět finančně gramotný občan (potažmo student)? a Jak je možné finanční gramotnost vyučovat?

Setkání lektorsky připravili: Ing. Kateřina Lichtenberková a Ing. Petr Klínský.

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje. Namísto něj je možné získat Potvrzení o zhlédnutí záznamu webináře. Pro získání pozvrzení o zhlédnutí záznamu je nutné být přihlášen/a k uživatelskému účtu na RVP.CZ a přehrát si celý záznam (není nutné záznam vidět celý najednou, systém ukládá informaci o poslední přehrávané části a umožní vám navázat ve sledování, kde jste přestali).

Soubory ke stažení
 
Typ
Název
 
pdf
Prezentace Ing, Kateřiny Lichtenberkové
PDF
Financni gramotnost do skol_KL.pdf
pdf
Prezentace Ing. Petra Klínského
PDF
Standardy financni gramotnosti.pdf
pdf
Prezentace z druhého setkání
PDF
Jak se zajistit na stáří.pdf

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-NC-ND 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.