Domů > Webináře > Jak na gramotnosti ve škole – materiál pro učitele
Webinář

Jak na gramotnosti ve škole – materiál pro učitele

Vysílali jsme 12. 10. 2021 20:00–21:00
Lektoři
Mgr. Anna Doubková, PaedDr. Karel Tomek, PaedDr. Jan Tupý
Záznam webináře
2914x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

Představení příručky „Gramotnosti v ŠVP aneb inspirace pro inovace školního vzdělávacího programu na základní škole“ vytvořené v rámci projektu PPUČ ve spolupráci s pilotními školami projektu od těch nejpovolanějších – Mgr. Anny Doubkové, PaedDr. Karla Tomka, PaedDr. Jana Tupého.

Seznámení s obsahem a použitím příručky „Gramotnosti v ŠVP aneb inspirace pro inovace školního vzdělávacího programu na základní škole“ vytvořené v rámci projektu PPUČ ve spolupráci s pilotními školami projektu.

Naše příručka vám pomůže podívat se na plánování výuky zaměřené na gramotnosti tak, abyste využili maximum vlastních zkušeností.

Ukážeme si, jak promýšlet souvislosti ve školním vzdělávacím programu, aby nám i žákům dobře sloužil rozvoji gramotností u žáků ve všech vyučovacích předmětech.

Lektoři:

Mgr. Anna Doubková, PaedDr. Karel Tomek, PaedDr. Jan Tupý

Doporučujeme

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-NC-ND 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.