Metodický portál - Webináře - Webinář: Hry v mateřské škole – hýbeme se, hrajeme si
Domů > Webináře > Hry v mateřské škole – hýbeme se, hrajeme si
Webinář

Hry v mateřské škole – hýbeme se, hrajeme si

Vysíláme živě 26. 1. 2022 20:00–21:00
Lektor
Mgr. Michael Novotný

Místnost nebyla ještě otevřena. Vstup do místnosti se otevře 15 minut před začátkem webináře. Na webinář není nutná registrace předem.

Anotace

NÁHRADNÍ TERMÍN. Metody a techniky pohybových činností, průpravné hry a cvičení s předškoláky nám představí osvědčený lektor Mgr., Bc. Michael Novotný.

NÁHRADNÍ TERMÍN za webinář, který neproběhl v plném rozsahu z technických důvodů dne 6. 1. 2022.

Anotace:

Webinář je zaměřen na prezentaci her a činností, které lze aplikovat do vzdělávací nabídky mateřské školy či do vzdělávání na prvním stupni školy základní. Hry a činnosti jsou zaměřeny na rozvoj pohybových dovedností (lokomočních, nelokomočních a manipulačních) a pohybových schopností (rychlost, obratnost, vytrvalost a v omezené míře také síly).

Komu je setkání určeno:

Primární cílovou skupinou setkání jsou učitelé MŠ a nižších stupňů vzdělávání na ZŠ. Na své si ale přijdou i lektoři kroužků a volnočasových aktivit, nebo rodiče předškoláků a mladších školáků.

Setkání je ZDARMA.

Lektor:

Mgr. Michael Novotný


Co potřebujete k účasti na online setkání?

  • počítač připojený na internet
  • bedničky nebo sluchátka

Vstup do místnosti se otevře zhruba 15 minut před začátkem na této stránce. Pokud budete na stránce čekat, prosíme, zkuste občas obnovit stránku (zmáčkněte klávesu F5).

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Soubory ke stažení
 
Typ
Název
 
pdf
prezentace
PDF
Hry v mateřské škole – hýbeme se, hrajeme si.pdf

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-NC-ND 4.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.