Domů > Webináře > Hry v mateřské škole – hýbeme se, hrajeme si
Webinář

Hry v mateřské škole – hýbeme se, hrajeme si

Vysílali jsme 26. 1. 2022 20:00–21:00
Lektor
Mgr. Michael Novotný
Záznam webináře
3358x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

NÁHRADNÍ TERMÍN. Metody a techniky pohybových činností, průpravné hry a cvičení s předškoláky nám představí osvědčený lektor Mgr., Bc. Michael Novotný.

NÁHRADNÍ TERMÍN za webinář, který neproběhl v plném rozsahu z technických důvodů dne 5. 1. 2022.

Anotace:

Webinář je zaměřen na prezentaci her a činností, které lze aplikovat do vzdělávací nabídky mateřské školy či do vzdělávání na prvním stupni školy základní. Hry a činnosti jsou zaměřeny na rozvoj pohybových dovedností (lokomočních, nelokomočních a manipulačních) a pohybových schopností (rychlost, obratnost, vytrvalost a v omezené míře také síly).

Komu je setkání určeno:

Primární cílovou skupinou setkání jsou učitelé MŠ a nižších stupňů vzdělávání na ZŠ. Na své si ale přijdou i lektoři kroužků a volnočasových aktivit, nebo rodiče předškoláků a mladších školáků.

Setkání je ZDARMA.

Lektor:

Mgr. Michael Novotný

Doporučujeme

nově vyšla kniha Michaela Novotného: Lekce dramatické výchovy pro děti předškolního věku

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Soubory ke stažení
 
Typ
Název
 
pdf
prezentace
PDF
Hry v mateřské škole – hýbeme se, hrajeme si.pdf

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-ND 3.0.

Hodnocení od uživatelů

Webinář nebyl prozatím komentován.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.