Domů > Webináře > Bádáme a experimentujeme v mateřské škole
Webinář

Bádáme a experimentujeme v mateřské škole

Vysílali jsme 19. 1. 2022 20:00–21:00
Lektor
Mgr. Michael Novotný
Záznam webináře
1214x
Pokud si přejete získat nárok na potvrzení za zhlédnutí tohoto webináře, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu, nebo si účet nejprve založit.

Anotace

Mgr., Bc. Michael Novotný nás i letos nechá nahlédnout do své zásobárny inspirativních námětů na aktivity v mateřské škole. Po pohybových chvilkách si pojďme společně vyzkoušet nějaký ten pokus!

Anotace:

Webinář nabízí širokou škálu experimentálních a badatelských činností, které lze zařadit do vzdělávání nejen v mateřské škole, ale také na prvním stupni školy základní. Cílem prezentovaných experimentálních činností je osvojování si nových znalostí a dovedností, rozvoj kognitivních funkcí, a také na osvojování fyzikálních a chemických zákonitostí.

Komu je setkání určeno:

Primární cílovou skupinou setkání jsou učitelé MŠ a nižších stupňů vzdělávání na ZŠ. Na své si ale přijdou i lektoři kroužků a volnočasových aktivit, nebo rodiče předškoláků a mladších školáků.

Setkání je ZDARMA.

Lektor:

Mgr. Michael Novotný

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Soubory ke stažení
 
Typ
Název
 
pdf
prezentace
PDF
Bádáme a experimentujeme v mateřské škole.pdf

Licence

Webinář je publikován pod licencí Creative Commons BY-ND 3.0.

Hodnocení od uživatelů

Eva Tauchmanová
02. 04. 2023, 16:18
5 z 5
Profesionálně zpracované, inspirativní. Děkuji
5 z 5

Vaše hodnocení

Ohodnoťte hvězdičkami:

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.